Carapar-biografie

30. dubna 2008 v 23:16 | Flája |  Barraki

Carapar

Carapar
Barraki
Nástroje
Široký meč, dráp, vystřelovač olihní (dříve)
Síly
nejsou
Stav
Zesnulý
Carapar byl jeden z Barraki válečníků. On byl často nazívaný "Ničitel moří ".

Biografie

Carapar byl dříve jeden ze šesti členů Ligy šesti království, ovládal jižní část známého vesmíru. Carapar podlehl spolu s ostatními Barraki během útoku od armády Bratrství Makuty. Carapar byl přinesen spolu s ostatními Botarem k doupěti předtím, než je chtěl zabít Teridax. Oni pak byli uvězněni po mnoho let až do Velké potopy, která zničila vnitřní doupě a dovolila jim vyplavat ven, kde se změnili Doupětní mutagenem ve vodách, aby nemohli dýchat vzduch .
O mnoho let později, se setkal s ostatními Barraki, aby naplánovali jak dostat Kanohi Igniku. Zatímco hledali tu masku, Carapar prozkoumal území té podmořské oblasti, která nebyla nikdy navštívena a byl napadnut nějakým druhem vodního červa.
Potom mu řekl Takadox, aby unesl Ga-Matoranku která našla masku při jejím pádu do mahri-nui. V Takadoxově jeskyni měl Carapar s ním malý rozhovor o hypnóze a co potřebují od Ga-Matorana. Ke Caraparovu překvapení, mu Takadox řekl, aby ji osvobodil jako "dar míru " a zastavil Ehleka od napadení Mahri Nui Matoranů. Později zastavil Ehlekovi Úhoře. Když je nakonec zastavil oba se pustili dolů k Pridakovi, aby zjistili kdo je zrádce Barraki.
Našli Brutaku, který nakázal dvěma Barraki vzít jej k Ignice. Když Carapar začal protestovat proti Ehlekovi, řekl Brutaka že jej mohli vzít k masce ale že tam je "300 nožní dlouhý problém ". Nějaký čas potom, Pridak byl s Mantaxem a všimli si jich na jejich cestě a když tam byl čtyři proti jednomu, Brutaka je jen následoval.
Později (nyní bez Brutaky) Barraki uzavřeli Dekara a Pridak se dotkl masky života, poslat obrovskou vlnu světla skrz doupě. Když světlo přestalo, Carapar byl napůl zahrabaný v písku.
Později, Carapar a ostatní Barraki objevili Toa Mahri (bez Matora Jak Toa Mahri Kongu unikl a Carapar, spolu s Kalmahem, na něj vystřelili olihně. Pak Hahnah Krab zabil olihně a Carapar a Kalmah uprchli před obrovským Rahi zavolaným Konguem. Carapar a Kalmah se vrátili k olihní jeskyni kde byli ostatní Barraki. Dva odcházeli a šli ven k hlídání Jallera a Kongua. Carapar a Kalmah vystřelili olihně znovu, ale to bylo k ničemu. Dva Toa říkali, že jestliže použijí masku života, pomáhali by Barraki, ale Carapar a Kalmah řekli, že jestliže oni měli uzavřít obchod, Mahri musí zabít Pridaka.
Carapar, spolu s ostatními Barraki, byli zavoláni žraločímu zubu Mantaxem, který ukázal, že mezi nimi je zrádce. On nařídil, aby se zrádce odhalil na oplátku za masku, ale byl přerušen lavinou způsobenou Hydraxonovím bojem s Maxilosem. Takadox pak dokázal, že je zrádce. Nicméně, místo toho, aby byl zabit, jej Barraki nutili, aby pomohl získat Igniku, kterou znovu ztratili. Nicméně, Maxilos/Teridax přišel a ukázal jeho skutečná totožnost. Carapar sebral jeho armádu a nařídil jí bojovat proti Teridaxovi. Spojené armády Barraki útočili, a poškodili Maxilosovo tělo hrozně.
Po snaze získat masku, Carapar a ostatní Barraki bojovali proti Toa Mahri. Toa Mahri byli pak teleportováni k Metru Nui Matorem používajícám Ignika, tak ukončil zápas.

Řád Mata Nui

Carapar byl pak rekrutoval Řádem Mata Nui jako součást síly k prozkoumání řetězu jižních ostrovů a hledání Miserixe, bývalého vůdce bratrství Makuty. S Caraparem je Takadox, Roodaka, Vezon, Spiriah, a Brutaka jako vůdce týmu. On dostal zvláštní dýchající vybavení, aby přežil na zemi.
Když tým cestoval do Steltu, aby získali loď, Carapar držel Roodaka a nutil ji aby to vypadalo jako že ji chytli a ne že je součástí skupiny. On namítl proti plánu, nicméně, věřil, že oni mohli jen ukrást loď.
Potom tým zakotvil na ostrově kde měli skryté zbraně, Brutaka dal Caraparovi broadsword. Brzy poté byl tým obklopený obří kamennou zdí. Brutaka byl táhnut do jeskyně chapadlem a zbytek týmu ho následoval, setkali se s Tren Krom. Carapar se jej pokusil zabít, ale Tren Krom si ho všiml. Když Carapar zvedl jeho meč, Tren Krom namířil třetí oko a vypálil rozkladový paprsek z něj a rozbil Carapara do kusů.

Schopnosti a zvláštnosti

Carapar měl mnohem lepší mysl než, měl v letech před jeho smrtí ,ale po staletí byl hypnotizován Takadoxem a ten nahlodal jeho mentální dovednosti. Carapar byl stále ochotný vydržet Takadoxe jako spojence - on zjistil, že jestli se něco stane, Takadox by vždy uměl najít způsob, jak přežít.
Greg Farshtey citoval o Caraparovi: on není "hloupý " jak někteří myslí -- "on jen myslí pomalu."
Před vyhnanstvím v Doupěti, byl Carapar známý jako nejdivočejší Barraki - nejnepatrnější známka neúcty z jednoho venkovana by znamenala ničení a smrt pro celou plochu nebo vesnici.
Caraparovy silné krunýře byly neproniknutelné z jakéhokoliv útoku, jedině elektrickým útokem mohl být poškozen. Měl obří dráp a vystřelovač olihní - on měl technicky dva drápy, jeden v každé ruce, ale musel jeden odstranit, aby mohl ovládat jeho vystřelovač olihní. On také měl velkou sílu. Jeho zbraně mu byly vzaty, když byl zachycen řádem Mata Nui; jeho nová zbraň byla broadsword.

Armáda

Carapar řídil skupinu Keras Krabů a Důlní válečné želvy v armádě. Vybral ty nejdivočejší z jeho doupětních válečných želv jako jeho osobní "vozidlo" pro bitvy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 toa creed toa creed | 1. května 2008 v 9:15 | Reagovat

hustyyyyyyyyyyyyyy coooooooool

2 Toa ()()()% Toa ()()()% | 1. května 2008 v 11:20 | Reagovat

sůpeer

3 toa metru nuju toa metru nuju | Web | 1. května 2008 v 12:54 | Reagovat

suuuupppppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

4 matlan a vican matlan a vican | E-mail | Web | 2. května 2008 v 10:07 | Reagovat

proč to děláš??dit' je to na nic

5 Flája Flája | 2. května 2008 v 19:25 | Reagovat

Matlan:běž někam......

6 Vican(Filip) Vican(Filip) | E-mail | Web | 7. listopadu 2008 v 16:39 | Reagovat

Pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama