Pridak-biografie

26. dubna 2008 v 16:34 | Flája |  Barraki

Pridak

Pridak
Barraki
Nástroje
Dvě Žraločí ostří, vystřelovač olihní, zuby
Síly
Cítí elektrické pole, zlepšený cit žraloka
Stav
Uvězněný v Doupěti
Pridak je oficiální vůdce Barraki a předtím byl neoficiální vůdce Ligy šesti království.

Biografie

Pridak byl původně otrok bratrství Makuty a asistent Icaraxe. Zatímco pracoval pro bratrství, Pridak cestoval do Xie, pomoci Icaraxovi kvůli "přesvědčení " Vortixxů snížit jejich ceny. On byl zmatený městem a jeho důležitosít. Tak ztracený v jeho myšlenkách, Mutran a Icarax jej skoro museli táhnout zpět k Destralu. Později, byl přiřazen k vládnutí na malém, bezcenném území, ale bylo to velké podněcovat jeho chtíče po něčem jiném. On se uvolnil od bratrství a začal s životem jako dobyvatel. On spolu s ostatními pěti Barraki vytvořil alianci jjménem Liga šesti království, podmanili si hodně ze známého BIONICLE vesmíru. Pridak jednou vládl severovýchodní části Matoranského vesmíru, včetně Xie. V jejich koncových stupních plánu k útoku na Metru Nui, vůdce Barraki, spolu s ostatními, byli chyceni Bratrstvím Makuty. Momenty před jejich zničením Teridaxem se Botar objevil a vyhnal je k Doupěti. Zůstali tam pro tisíce roků až do Velké potopy ,která rozbila kupoli vnějšího doupěte a uvolnila vězně ven do oceánu. Pridak a ostatní plavali ven a byli následně měněni do jejich aktuální formy.

Maska života

Poté co Ignika upadla do moře, Pridak se dozvěděl o příletu masky a během jeho hledání, zahájil útok na Defilaka, Gara, Idris, a Sardu jak zkoumali oceánské hlubiny v ponorce . On přinesl čtyři Matorany k jeskyni kde je vyslechl bez úspěchu, hodil Sardu z jeskyně do středu Takea žraloků. Poté co řekl matoranům, že byl Barraki, Defilak, věděl podle legendy,že Pridak nemohl být Barraki. Prida jej pak vzalj k vrcholu hory soli, přehlédnul Mahri Nui a prozradil šokovanému Defilakovi popis Barraki, říkal, že nesnáší, když vidí někoho zemřít koho nezná. On pak žádal o matorana kde je mask maska a hrozil mu zabitím a všem Mahri Nui obyvatelů jestliže neodpoví. Defilak hrál o čas, a přivedl Pridaka k nížinám, řekl mu že maska byla pod chomáčem mořských řas. Najednou, on a Pridak přišli tvář k tváři ke 300 mutantským nohám jedovatého úhoře které maska života vytvořila. Matoran využil příležitosti a unikl, Pridak na něj zapomenut v jeho spěchu. Pridak plaval Narazil na prchajícího Mantaxe, který mu řekl co se stalo.
Setkal se s Ehlekem a Caraparem spolu s Brutakou, který byl nedávno přechodně dán do doupěte. Potom rychle prokázal, kdo byl pod kým, čtyři šly do jeskyně kde oživili Kalmaha a shledali Dekara držícího Igniku v jeho rukách. Potom Brutaka udělal neúspěšný pokus chytit masku a byl vytrhnutý Obří chobotnicí, Pridak šel na Matorana a dotkl se masky, způsobilo to jasné světlo které se šířilo přes vnější moře. To bylo to jasné světlo, které změnilo Toa Inika do Toa Mahri.
Jeho prokletí od Igniki zlepšilo jeho vztek a šílenství. Poté, co přišel k vědomí, hrozil rozbitím masku života jestliže Kalmah neunikne. Takadox jej zvládal hypnotizovat a on se uklidnil. Pridak vedl Barraki setkat se s Toa Mahri, bez Matora. Odhalil Kanohi Ignika. Pridak rozhodl vzít Mahri k Barraki jeskyním, kde byli drženi vězni různými mořskými bytostmi. Pak vedl Barraki, k setkání s Nocturnem, a uzavřel s ním obchod-díval se na masku života výměnou za vystřelovač olihní... a nebyt jeden.
Pridak a jeho mořské bytosti, také s Takadoxem, zahnané Toa Matorem a Maxilosem (Teridax v přestrojení). Matoro bleskově zmrazil dva Barraki. Pak svolal armádu mrtvých mořských bytostí k útočným Pridakovým žralokům. Zlá bitva byla končena když tisíce elektrických úhořů řízeni Ehlekem napadl a zničili Pridakovi (a Matorovi) síly v mase. Ehlek byl vzteklý kvůli několika žralokům kteří "napadli " jeho armádu.
Pridak reagoval útokem a začal bojovat proti Ehlekovi, Takadox se připojil k Pridakovi. Zápas skončil když Mantax poslal povel na ně a ostatní Barraki se s ním setkali u zubu velryby. Pridak dělal cestu k bodu setkání, kde Mantax odhalil k Barraki, že získal masku života. On také vysvětlil, že jeden z Barraki je prozradil dříve, než byli umístěni do doupěte, a ukázal masku jako jeho důkaz. Řekl, aby se zrádce odhalil, nebo by jim nedal masku.Byl zhozen lavinou způsobenou Hydraxonovým bojem s Maxilosem, který vyřadil válečníky z rovnováhy. Pridak sledoval, jak se Mantax snažil uprchnout z hromady kamene. Takadox, se odhalit, že je zrádce, ukradl masku od Mantaxe, a pak držel dýku u jeho hrdla. Pridak pak uprchl, aby se vyhnul zbytku laviny. Později se Barraki shromáždili znovu, se nechutí nutit Takadoxe, aby pomohl získat masku, místo toho, aby ho zabili. Sebrali jejich armády, připravené pro finální útok na Toa Mahri, kteří měli masku. Potkali se s Maxilosem, který se jim posmíval a pak dokázal, že je opravdu Teridax. Chtěli pomstu, Barraki napadlo, že je Teridax chtěl odlákat je od dobývání masky. Porazil čtyři Barraki, pak se postavil před Pridaka a Takadoxe. Potom Makuta dal Takadoxe do iluze. Ostatní Barraki hned jak vstali, mělit falešné bezvědomí. Pridak a zbytek Barraki pak vypustili největší útok. Barraki rozbili levou část Maxilosova těla a pokračovali k Toa Mahri. Barraki rychle zaplavili většinu z Toa s jejich masivní armádou, a byl na kraji vítězství když Jaller začal připravovat Nova blast. Pridak nařídil jeho armádě jej odstranit, ale byli neschopní tak udělat. Když měl Jaller spustit Nova blast, Matoro dopravil Toa Mahri k Metru Nui.
Pridak je nyní chycený v doupěti. Nyní se pokouší vyhnout zajetí Hydraxonem.

Schopnosti a zvláštnosti

Pridak je jeden z nejsilnějších, a nejrychlejších Barraki. Má zlepšené žraločí smysly (bystrý zrak, sluch, čich, atd.), stejně jako schopnost cítit elektrická pole. Nese dvě Žraločí ostří (které jsou skoro silné jako protoocel), spolu se zuby, které mohou prorazit Protoocel, a vystřelovač olihní. Je ohnivý vůdce a nebude váhat potrestat neposlušnost nebo nestoudnost bolestí. Jednou oslepil Kalmaha v jednom. Pridak je vůdce, který se ovládá jeho city, schopný držet k někomu zášť na neurčito.
Pridakův názor na život je jednoduchý. Jestliže mu stojí někdo v cestě, očekává, že se dostane z jeho cesty, nebo jej zničí. Vidí se jako narozený pravidlům, oprávněný k síle, a něco způsobuje udržet si tu moc, prostě je věrný sobě, nestará se kdo nebo co je zraněno.
Jeho mutace byly možná nejhorší trest, který mohl přijmout; před jeho transformací, měl velkou pýchu na jeho vlastní vzhled a věřil zvířatům. On, jako ostatní Barraki, pohrdá Teridaxem a neváhal vzpírat se mu k jeho tváři; on je také téměř takový myslitel jako Teridax. Jeho nenávist k Teridaxovi je obzvláště intenzivní, on sám jednou pracoval jako otrok Bratrství Makuty. Ačkoli je horkokrevný, je velmi praktický; protože on neviděl žádný zisk ze zabíjení Matoranů Mahri Nui, on si je nevybral, ale jestliže mohl dostat něco z toho, on odkázaně radostně zničil celé město a spal klidně celou noc.

Armáda

Pridak velí armádě Takea žraloků, kteří jsou částí nejdivočejších rahi pod vodou. V minulosti, řídil sílu Matoranských zločinců, tuláckých Temných lovců, a mnoho bytostí jednoduše zaujatý ničením.

Trivia

  • To bylo potvrzeno Greg Farshteyem, to značkování na Pridakově tváři a zbraních není krev, jak by si obyčejně věřil. Potvrdil že je to přirozené známkování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kopaka kopaka | Web | 26. dubna 2008 v 16:36 | Reagovat

ty vole to je hustý

2 Flája Flája | 26. dubna 2008 v 16:37 | Reagovat

přečti si to celý! proč dáváš koment?

3 Keelerak Keelerak | 26. dubna 2008 v 17:17 | Reagovat

Dobré... ale najak nechápem tomu ćo si napísal kopakovi...

4 Turaga Turaga | E-mail | 26. dubna 2008 v 17:34 | Reagovat

Super! Další, kto neznáša a pohŕda Teridaxom :-)

5 Turaga Turaga | E-mail | 26. dubna 2008 v 17:37 | Reagovat

Keelerak: Napísal mu to preto, lebo Flája uverejnil Pridaka o 16:34, a kopaka odpovedal 16:36, ak vezmame Pol minúty a ešte čas na napísanie príspevku, tak pochybujem, že by to za MINUTU prečítal...

6 Turaga Turaga | E-mail | 26. dubna 2008 v 17:39 | Reagovat

Pridak bol hrdý na svoj vzhlad a teraz je z neho žralok :D

7 Flája Flája | 26. dubna 2008 v 18:03 | Reagovat

Napsal jsem to Kopakovi, protože jsem s ním volal-mrknu na koment a ptám se:"Tys už to přečetl" a on:"Ne! Vždyť jsem teprve u(něčeho nwm čeho)"

8 Toa ()()()% Toa ()()()% | 27. dubna 2008 v 9:43 | Reagovat

super

9 icarax2 icarax2 | E-mail | Web | 28. dubna 2008 v 14:50 | Reagovat

chce my nekdo pomoct s blogem dohodnem se cez E-mail

10 Toa Techno Toa Techno | E-mail | 12. listopadu 2008 v 18:00 | Reagovat

Ten úhoř je 300 stop velký, nemá 300 noh (tak asi úhoř nebude mít nohy)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama